• produkty

  Pojawiały się i znikały produkty które zmiejszały ową tendencje do osadzania się kamienia róznistymi sposobami: polem magnetycznym, elektrycznym, jakimiś stopami ę-ą, ceramiką itd, itp. Wszystko łądnie opakowane i wytłumaczone technobełkotem, potwierdzonym przez liczne badania naukowe. 

  Przychodzą i przechodzą bez echa aż ktoś wymyśli kolejną fajnie brzmiącą "anodę ofiarną". Jak się byś wczytał to część tych urządzeń miała sądowy zakaz sprzedaży na terenie USA. Tam lud prosty i łykał jak pelikan ryby. Bardzo często działało to tak, żę wpadał ktoś i pytał o urządzenie i natychmist pojawiało się 5 osób, właśnie zarejestrowanych które używają od 5 lat i są zachwycone i właśnie przechodziły i się zrejestrowały.

  Nie spotkałem też rzetelnych badań porównawczych. Bez problemu znajdziesz unwersyteckie bdania pokazują brak efektu. Efekt działania zmiękczania można po prostu zmierzyć.Zakupiłem kropelkowy tester twardości wody i dokonałem pomiarów.

  Wyniki są następujące:To przepychanie rur Piaseczno    nie wymóg tylko zalecenie, i to szczególnie niemowlaków i dla osób na diecie niskosodowej.

  Do tego wynika nie z faktu zmiękczania, ale ryzyka przekroczenia poziomu sodu w wodzie pitnej. Jest to możliwe w przypadku zmiękczania z bardzo wysokiej twardości (powyżej 425 mg CaCO3 według tej publikacji).

  a. woda w mieszkaniu, z wodociągu miejskiego - 18 dH,

  b. źródło wody to samo ale potraktowane RO - 3 dH, co ciekawe ta sama twardość jest w wodzie po mineralizatorze jak bezpośrednio z RO,

  c. woda na działce - 29 dH (studnia wiercona 12 m głębokości) - tutaj mam problem jak zwalczyć tak wysoką twardość, woda w smaku jest bardzo dobra jak źródlana,

  Po odparowaniu   udrażnianie piaseczno  takiej wody (np na kabinie prysznicowej) cudów nie ma, twardość zostanie, toż nie wyparuje. W czajniku zostanie. Wszędzie gdzie ciepła wodą nie ma bata się wytraci.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :